Lili i Plaf na Placu Zabaw

To projekt promujący profilaktykę wad postawy u dzieci w wieku przedszkolnym. Skierowany jest do dzieci, rodziców i wychowawców.

Cały projekt składa się z trzech elementów:

Skala problemu, wad postawy u dzieci, jest ogromna. 80 procent dzieci w wieku szkolnym ma nabytą wadę postawy. Główna przyczyną jest brak ruchu i nieprawidłowe nawyki ruchowe.

Razem z nami kampanię poświęcona profilaktyce wad postawy współtworzy Instytut Matki i Dziecka, który jest głównym patronem wszystkich aktywności Lili i Plafa.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.lili-plaf.pl.

Zobacz teledysk

Lili i Plaf na placu Zabaw

Bunni Tree

To projekt promujący prawidłowy rozwój emocjonalny przedszkolaków. Seria krótkich filmów animowanych poruszających tematy najczęstszych frustracji przedszkolaków.

Bohaterami są urocze króliki, mieszkające na wielkim magicznym drzewie. Każdy królik ma swoją osobowość, każdy lubi coś innego, każdy inaczej okazuje swoje zadowolenie, zaskoczenie, złość, rozczarowanie. Ale każdy jest wyjątkowy i wnosi coś wartościowego do życia całej grupy.

Ich życie do złudzenia przypomina codzienne zmagania dzieci w wieku przedszkolnym. Króliki nie są idealne. Nie zawsze postępują słusznie. Nie zawsze reagują odpowiednio do sytuacji. Zupełnie jak nasze dzieci. Zawsze jednak uczą się czegoś nowego i wyciągają wnioski na przyszłość.

Chętnych do współtworzenia serialu zapraszamy do kontaktu z nami.

Zobacz fragment filmu

Bunni Treee